Laatste berichten
  1. Amicaltoernooi zoekt nog M16 en M18 teams
  2. X14.1 en M18 kampioen!
  3. Een record voor de U10!?
  4. Amical Mannen verslaan koploper
  5. U14-2 op (kampioens?)tour

Vrouwen Senioren 1

Stand

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Jolly Jumpers VSE 31324211
2Uitsmijters VSE 21320310
3D.B.V. Arriba VSE 2141663
4Twente Buzzards VSE 2126-210
5The Valley Bucketeers(*) VSE 2136-165
6Amical VSE 1134-209

 

Wedstrijden

DatumThuisUitUitslag
24-09-2021Amical VSE 1Uitsmijters VSE 230 - 58
09-10-2021Jolly Jumpers VSE 3Amical VSE 147 - 28
15-10-2021Amical VSE 1Jolly Jumpers VSE 330 - 66
29-10-2021Amical VSE 1S.V.Z.W. VSE 126 - 46
05-11-2021The Valley Bucketeers(*) VSE 2Amical VSE 152 - 28
12-11-2021Amical VSE 1D.B.V. Arriba VSE 239 - 44
20-11-2021Twente Buzzards VSE 2Amical VSE 152 - 46
04-02-2022Amical VSE 1Jolly Jumpers VSE 331 - 65
12-03-2022D.B.V. Arriba VSE 2Amical VSE 157 - 17
18-03-2022Amical VSE 1Twente Buzzards VSE 239 - 41
26-03-2022Uitsmijters VSE 2Amical VSE 160 - 33
09-04-2022D.B.V. Arriba VSE 2Amical VSE 151 - 28
23-04-2022Twente Buzzards VSE 2Amical VSE 132 - 47
13-05-2022Amical VSE 1The Valley Bucketeers(*) VSE 20 - 0
13-05-2022Amical VSE 1The Valley Bucketeers(*) VSE 220 - 0
27-05-2022Amical VSE 1The Valley Bucketeers(*) VSE 20 - 0
13-06-2022Uitsmijters VSE 2Amical VSE 10 - 0