Laatste berichten
  1. Amicaltoernooi zoekt nog M16 en M18 teams
  2. X14.1 en M18 kampioen!
  3. Een record voor de U10!?
  4. Amical Mannen verslaan koploper
  5. U14-2 op (kampioens?)tour

Mannen Senioren 2

Stand

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1S.V.Z.W. MSE 11424352
2D.B.V. Arriba MSE 31318232
3Amical MSE 31318119
4Peatminers MSE 2141897
5Twente Buzzards MSE 3131426
6S.V.Z.W. MSE 2136-383
7Amical MSE 2134-208
8The Valley Bucketeers(**) MSE 2130-235

 

Wedstrijden

DatumThuisUitUitslag
17-09-2021Amical MSE 2The Valley Bucketeers(**) MSE 269 - 41
08-10-2021Amical MSE 2Amical MSE 353 - 58
22-10-2021Amical MSE 2Twente Buzzards MSE 341 - 55
05-11-2021Amical MSE 2B.V. Isala(*) MSE 345 - 22
19-11-2021Amical MSE 2S.V.Z.W. MSE 133 - 70
27-11-2021D.B.V. Arriba MSE 3Amical MSE 263 - 59
04-02-2022Amical MSE 3Amical MSE 258 - 35
19-02-2022B.V. Isala(*) MSE 3Amical MSE 264 - 41
19-03-2022S.V.Z.W. MSE 1Amical MSE 2112 - 36
25-03-2022Amical MSE 2Peatminers MSE 248 - 53
02-04-2022S.V.Z.W. MSE 2Amical MSE 261 - 54
08-04-2022Amical MSE 2Risne Stars(**) MSE 220 - 0
08-04-2022Amical MSE 2Risne Stars(**) MSE 20 - 0
29-04-2022The Valley Bucketeers(**) MSE 2Amical MSE 272 - 69
06-05-2022Amical MSE 2D.B.V. Arriba MSE 329 - 75
14-05-2022Peatminers MSE 2Amical MSE 254 - 34
20-05-2022Amical MSE 2S.V.Z.W. MSE 245 - 41
28-05-2022Risne Stars(**) MSE 2Amical MSE 20 - 0
04-06-2022Twente Buzzards MSE 3Amical MSE 20 - 0