Laatste berichten
  1. Amicaltoernooi zoekt nog M16 en M18 teams
  2. X14.1 en M18 kampioen!
  3. Een record voor de U10!?
  4. Amical Mannen verslaan koploper
  5. U14-2 op (kampioens?)tour

Mannen Senioren 3

Stand

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1S.V.Z.W. MSE 11424352
2D.B.V. Arriba MSE 31318232
3Amical MSE 31318119
4Peatminers MSE 2141897
5Twente Buzzards MSE 3131426
6S.V.Z.W. MSE 2136-383
7Amical MSE 2134-208
8The Valley Bucketeers(**) MSE 2130-235

 

Komende wedstrijden

DatumTijdThuisUit
28-05-202217:15S.V.Z.W. MSE 2Amical MSE 3