Teamindeling en trainingstijden seizoen 2019-2020

Teamindeling voor het seizoen 2019-2020, gebaseerd op de personen die al lid zijn en (nog niet) hebben opgezegd. Zoals het er nu naar uitziet zit het team van de MU14 nu al vol. Hetzelfde geldt voor de MU18. Bij de MU18 zullen zelfs enkele jongens door moeten naar de MU20, maar dit gaan we bij de start van komend seizoen het het team bespreken. De dames senioren 1 en 2 zijn nog niet ingedeeld. Dit zal de trainer bij de start van het seizoen doen en zelf bij de spelers bekendmaken.  
Onder de indeling staan de trainingstijden vermeld.
 

X10 (2010 en later)                                    

  1.       Noyan Atcali    
  2.       Mart Geesing  
  3.       Tresor Mbuku
  4.       Roan Meester
  5.       Job Speelman
  6.       Simon Vrieling
  7.       Sharbel Makdesse
  8.       –
  9.       –
  10.       –
  11.       –
  12.       –

 

X12 (2008 – 2009)

  1.       Carice Altena
  2.       Luuk Buursen
  3.       Renske Meerlo
  4.       Tijmen Reenders
  5.       Luuk Scheepstra
  6.       Daan Zweers
  7.       Sven Witvers
  8.       Kaan Ozkan
  9.       Sara Ishaq
  10.       Xander Wagelaar
  11.       –
  12.       –

 

M14 (2006 -2007)

  1.       Julius Akyol
  2.       Daniel Brands
  3.       Lucas Gabro
  4.       Twan Gilhuijs
  5.       Tarik Hodzic
  6.       Ilyam Maraha
  7.       Quint Nieuwenhuis
  8.       Benjamin Veenendaal
  9.       Pim Kamping
  10.       Stijn Krebber
  11.       Jayson Al-Aqil (disp)
  12.       Fransoua Alfares (disp)
  13.       Dani van Sark (disp)

  

V14 (2006 – 2007)

  1.       Femke de Graaf
  2.       Christien Mourad
  3.       Maud Nusmeijer
  4.       Jackie Risakotta
  5.       Marina Gabro
  6.       Damla Konukcu
  7.       Kenisha Chittik
  8.       Manon (nieuw)
  9.       –
  10.       –
  11.       –
  12.       –

 

V16 (2004 – 2005)

  1.       Harshita Bhanot
  2.       Noor Gilhuijs
  3.       Donna Hofstee
  4.       Maud Krebber
  5.       Eva Sarisin
  6.       Livanur Ozdamar (disp)
  7.       Hemeyra Sedef
  8.       Genevieve Hettwer (disp)
  9.       –
  10.       –
  11.       –
  12.       –

 

M18 (2002 – 2003)

  1.    Jonathan Jutte
  2.    Khalifa Khudair
  3.    Thijs van Lochem
  4.    Luuk Nijhuis
  5.    Quinn Sanders
  6.    Aaron Hofman
  7.    Joey ter Beek
  8.    Samy Lahjouji
  9.    Eren Masat
  10.    Daan Nagel
  11.    Berkant Sama
  12.    Timon Teutelink
  13.    Jens Wagteveld
  14.    Can Ates
  15.    Niels Kits (M20)
  16.    Eltjo Wardenaar

 

M20 (2000 – 2001)

  1.    Alexander Karabat
  2.    Oguzhan Kilic
  3.    Kes Maathuis
  4.    Delano Shamlal
  5.    Danyel Simsek
  6.    Jim van Beijnum
  7.    Tom Rinket
  8.    Reyer van Bruggen (HS 2)
  9.    Artun Cilingir (HS 2)
  10.    –
  11.    –
  12.    –

 

Heren senioren  1

  1.       Jonel Pirela
  2.       Cem Ceran
  3.       Jan Willemsen
  4.       Jur ten Brug
  5.       Matthijs van Huizen

 

Heren senioren 2

  1.       Mumin van den Belt
  2.       Wisse ten Brug
  3.       Kursat Cilingir
  4.       Robert Jan Dokter
  5.       Kylian Potgieter
  6.       Brijar Ramzi
  7.       Vedat Savas
  8.       Jesse Bosch
  9.       Hidde Bokhorst
  10.       Bram Klaver
  11.       Jaron Potgieter
  12.       Reyer van Bruggen (M20)
  13.       Artun Cilingir (M20) 

 

Heren senioren 3

  1.       Jaap Schildkamp
  2.       Tommy Wagenaar
  3.       Martijn van den Bos
  4.       Hans Hartman
  5.       Ole Jansen
  6.       Patrick Kits
  7.       Joost Pots
  8.       Bob Schildkamp
  9.       Niels Schildkamp
  10.       Gerben  Schipper
  11.       –
  12.       –

 

Heren senioren 4

  1.       Rik Hartman
  2.       Casper van den Hoek
  3.       Siem Jellema
  4.       Danny Knobben
  5.       Anthony Sarisin
  6.       Tim Sijgers
  7.       Mark Spaaij
  8.       Dylan Spaaij
  9.       –
  10.       –
  11.       –
  12.       –

 

Dames senioren 1 en 2

  1.       Lenka Aarts
  2.       Kokeb  Boonk
  3.       Iris Boonk
  4.       Petra Huiskes
  5.       Hazal Usta
  6.       Imke Bruining
  7.       Merel Geron
  8.       Zahide Golici
  9.       Luka Hakstege
  10.       Silke Hendriks
  11.       Petra Juffer
  12.       Danique Kolkman
  13.       Anne Nijhuis
  14.       Cassidy Numans
  15.       Jaline Bouman
  16.       Maxime Hekman

 

 

Veld 1

Veld 2

Veld 3

Veld 4

Veld 5

Veld 6

18.00 – 19.30

X10

Merel Geron

X12

Twent Stijger

M14

Iris Boonk en  Kokeb Boonk

M20

Haza Usta

V14

Joop Wiersma

Vrij

19.30 – 21.00

M18

Bob Schildkamp en Cem Ceran

DS 1

Hans ten Brug 

DS2

Hans ten Brug

HS4

V16

Joop Wiersma

Recreanten senioren

21.00 – 22.30

HS1

Frank Schildkamp

HS2

Frank Schildkamp

HS3

Niet beschikbaar

Niet beschikbaar

Niet beschikbaar

 

Auteur: Ingevoerd door , 30-6-2019 08:08:12 , laatste wijziging door Jans Ties op 30-6-2019 08:15:34